Dorost - aktuality

Report: Skotnice:Slavie Orlová 4:4

| Autor: Klose
Datum: 31. 3. 2012 14:04:18
Starší dorost má za sebou zápas s Orlovou, ve kterém se ke smůle domácího týmu dělily body, protože Slavie před koncem zápasu vyrovnala na konečných 4:4.

Hráči domácího celku začali zápas velice aktivně, především díky velkému nasazení a bojovnosti nepouštěli hostující celek příliš do kombinace. Po náznaku prvních šancí na obou stranách se po nenápadné akci dostal k zakončení Lukáš Krupa, který ovšem orazítkoval tyč. První gól zápasu přišel o několik minut později, kdy se přímo z rohu trefil domácí hráč "Hanys". Po vstřelené brance se domácí snažili o kombinační fotbal ale stav hrací plochy jim to příliš neumožňoval, a tak se hra vzápětí odehrávala především nákopy mezi šestnáckami. Před koncem prvního poločasu se ještě jednou radoval tým Skotnice, když poměrně lehkou střelu z přímého kopu pustil za svá záda gólman hostujícího celku, autorem branky byl opět "Hanys".

Po přestávce se zvýšila iniciativnost hostujícího celku, který svou aktivnost z kraje druhé půle zužitkoval  ve vstřelený gól. Následně se tempo hry ještě více zvýšilo, kdy hosté spoléhali na svoji kombinační zdatnost a domácí především na rychlé proti útoky. A právě po jednom povedeném proti útoku dovršil svůj hatrick "Hanys", který potrestal nedorozumění soupeřovy obrany s gólmanem. Zdálo se, že si domácí hráči pohlídají náskok a v klidu dohrají zbylých 20 minut ale po nepříliš povedeném obraném zákroku byla proti domácímu celku odpískaná penalta, kterou se štěstím proměnil hostující hráč. Obrázek hry se po obdržené brance nezměnil, hosté drželi míč více na svých kopačkách a domácí opět spoléhali na rychlé protiútoky. A právě, po jednom dobře sehraném se dočkali penalty i domácí hráči, když byl před prázdnou brankou faulován střídající hráč Skotnice. Penaltu s přehledem proměnil Lukáš Krupa, který upravil skóre na 4:2 pro domácí celek. Po následném rozehrání se hned do velké šance dostal hráč Orlové, který snížil na 4:3 a tím výrazně zdramatizoval závěr utkání, ve kterém domácí neudrželi svůj náskok a tak přišli o důležité body.

Z technických důvody nebyly pořízeny žádné fotografie z odehraného utkání starších dorostů.